۷ ترفند سئو Video برای بهبود رتبه بندی شما

فیلم ها بخش مهمی از بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی موتور جستجو هستند. آنها نه تنها باعث افزایش علاقه به محتوای شما می شوند ، بلکه باعث بهبود رتبه نیز می شوند.

با توجه به فراوانی فیلم ها در وبلاگ ها و سایت های رسانه های اجتماعی و بدون وجود آنها ، خطر کسل کننده ظاهر می شود. در حقیقت ، ۶۲٪ از جستجویهای عمومی در گوگل منجر به فیلم می شوند.

بنابراین ، چگونه می توانید فیلم های خود را به ایستادگی و رتبه بندی مطلوب تبدیل کنید؟ در اینجا هفت نکته برای بهبود SEO کلی ارائه شده است.

۱ ٫ زیرنویس ها قابلیت جستجو را اضافه می کنند

هیچ چیز بدتر از پیمایش یک فیلم بر روی تلفن همراه شما وجود ندارد ، فقط این که صدا آنرا ناگهان مبهوت کنید. رونوشت های ویدئویی اجازه می دهد محتوای شما در حالی که پیام خود را حفظ می کنید در حالت خاموش مشاهده شود. این مورد برای کاربرانی که ممکن است در مکان عمومی مشاهده کنند جذاب است. همچنین مخاطبان شما را گسترش می دهد تا بیننده های ناشنوا و ناشنوا را نیز در خود جای دهد.

هر نوع متن در بهینه سازی موتور جستجو مهم است. نه تنها به بینندگان انسان اجازه می دهد تا شما را راحت تر پیدا کنند ، بلکه ربات ها را نیز به این کار ترغیب می کند. رباتهای خزنده برای گوگل کار می کنند تا اطلاعاتی را در وب سایتهایی که فهرست می کنند جمع کنند. آنها از الگوریتم های تعیین شده موتور جستجو برای رتبه بندی پیوندهای شما در برابر سایت های رقیب استفاده می کنند. شامل زیرنویس باعث افزایش قابلیت جستجو و فضای اضافی برای گنجاندن کلمات کلیدی می شود.

۲ Best بهترین فیلم خود را در اولویت قرار دهید

اگرچه انتخاب شما این است که به عنوان دلخواه تعداد فیلم ها در هر صفحه اضافه کنید ، می تواند بر رتبه SEO تأثیر بگذارد. گوگل به طور معمول در هر پیوند یک ویدیو را لیست می کند ، و این مهم است که بهترین پا را به جلو بکشید. از آنجا که رباتهای خزنده به دنبال محتوای ویدیویی هستند ، معمولاً برنامه ریزی می شوند که پس از اولین یافتن متوقف شوند. این بدان معناست که هر ویدیوی دیگری که تعبیه کرده اید را نمی توان نادیده گرفت. هنگام تصمیم گیری در مورد قرار دادن ویدیو ، ابتدا موارد زیر را در نظر بگیرید:

برنامه ریزی

مشاهده کلی: فیلم ها اگر دوستانه تلفن همراه باشند ، از تماشای بالاتری برخوردار هستند. عواملی مانند طول ، ابعاد و سرعت بارگذاری این امر را تحت تأثیر قرار می دهد.

گنجاندن SEO: ویژگی هایی که با موتورهای جستجو رتبه بیشتری کسب می کنند باید در اولویت قرار گیرند. شرح ها ، توضیحات ، کلمات کلیدی ، برچسب ها و عناوین همه تغییر می کند.

بهترین کیفیت: موتورهای جستجو داده ها را جمع می کنند تا بدانند آیا سایت شما با الگوریتم های آنها مطابقت دارد یا خیر. آنها همچنین می دانند که محتوای شما تا چه اندازه به کاربران اینترنت مرتبط است و تعداد بازدید کنندگان شما چقدر است. مهم نیست که محتوای دوربین شما شل و ول باشد ، محتوای شما چقدر عالی است. ویدئویی را انتخاب کنید که واضح است ، قابل شنیدن است و نور خوبی را حفظ می کند.

۳ Th تصویر بند انگشتی شما فیلم را می فروشد

شما نباید جلوی کتاب آن را قضاوت کنید ، اما بسیاری از فیلم ها با بهره گرفتن از تصویر کوچک آن را قضاوت می کنند. تصویر کوچکی که وقتی ویدیوی شما باز نشده است یا پخش نشده است ، چیزهای زیادی می گوید. قبل از شروع حرکت ، داستانی درباره این فیلم می گوید. داشتن تصویر کوچک در نتایج موتور جستجو ، دید و ترافیک را دو چندان می کند. یک قاب را انتخاب کنید که محتوا را محاصره کند یا مارک شما بهترین باشد.

اجازه ندهید که تصویر کوچک شما به صورت خودکار انتخاب شود. این می تواند در نهایت یک قاب انجماد غیر قابل فهم یا چیزی غیرقابل تشخیص برای بیننده باشد. این یک تصویر پایدار در ذهن مصرف کنندگان می شود که فقط با نام تجاری شما آشنا می شوند.

مطالعات نشان می دهد که تصاویر کوچک با موضوعات انسانی روی صفحه نمایش ، ۳۰ درصد بیشتر از بازی کردن را نشان می دهد. شایسته است که انگشت شست را از طریق قاب های ویدیویی ببخشید تا یک ارزش ارزشمند برای تصویر کوچک خود پیدا کنید.